Referencje

Robert Knoff

Tenis Sport


Firma Tenis Sport rekomenduje Pana Krzysztofa Arent jako profesjonalnego partnera biznesowego. Współpraca trwa od ponad 2 lat do dnia dzisiejszego i jest bardzo wartościowa. Zakres współpracy obejmował stworzenie i wdrożenie strony internetowej firmy oraz jej administrowanie. Pana Krzysztofa Arent mogę polecić z pełnym zaufaniem.  

Krzysztof Klimczyk

VickCar Krzysztof Klimczyk


VickCar Krzysztof Klimczyk pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Inset.pl Krzysztof Arent za profesjonalne podejście do świadczonych usług. Inset.pl Krzysztof Arent od 2013 roku zajmuje się obsługą strony internetowej mojego warsztatu samochodowego www.vickcar.pl. Firma opracowała całą stronę internetową wraz z logotypem, unikalną treścią na stronie oraz grafiką. Jednocześnie Inset.pl zajmuje się w dalszym ciągu modernizacją, aktualizacjami oraz pozycjonowaniem strony w wyszukiwarkach internetowych. Wszelkie aktualizacje dokonywane są bardzo sprawnie zgodnie z przekazywanymi sugestiami. Zdecydowanie polecam usługi firmy Inset.pl Krzysztof Arent.

Marta Rasch

Novamoda s.c.


Novamoda s.c. rekomenduje firmę Inset.pl Krzysztof Arent z siedzibą w: Poznań (60-115), Leszczyńska 53 jako wartego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01.01.2014 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo skuteczna. Zakres współpracy obejmuje: - migrację e-sklepu na system PrestaShop, - administrację nad serwisami, - pozycjonowanie. Warto wspomnieć o zakresie usług oferowanych przez Inset.pl Krzysztof Arent. . Firmę należy docenić za jakość usług. Świadczenia na rzecz klienta niosą ze sobą solidną markę i gwarancję rzetelnie zrealizowanego zadania. Godną docenienia jest baza wiedzy, jaką posiada firma. Duże znaczenie ma fakt, że wiedza ta jest aktualna. Na wysokim poziomie stoi komunikacja z kontrahentem. Do plusów przedsiębiorstwa należy zaliczyć też szybki kontakt.

Ewa Arent

Evital Ewa Arent


Z przyjemnością polecamy usługi oferowane przez Inset.pl. Zielarnia Evital zleciła utworzenie nowoczesnego sklepu internetowego, który będzie można zintegrować z lokalnym systemem sprzedaży. Dodatkowo zostało zlecone utworzenie tematycznych stron internetowych. Firma Inset.pl prowadzi dla nas także pozycjonowanie dzięki czemu, nasz sklep zdobywa coraz więcej klientów zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie on-line. Jestem bardzo usatysfakcjonowana z jakości wykonanych usług, profesjonalnego doradztwa informatycznego, a także z dostępności różnych form kontaktu.